VILA ANNA - Apartmány v srdci Valašska

ATYPICKÁ VILA je určena pro náročné klienty v turisticky vyhledávané oblasti Valašska. Citlivě zasazena do překrásné přírodní scenérie Chráněné krajinné oblasti Beskydy. 

Navržena architektem jako vícepodlažní obytný dům trojúhelníkového půdorysu s nadčasovým vzhledem a účelem. Obklopena pečlivě vysazenou a udržovanou zahradou o rozloze více než 7000 čtverečních metrů. 

Celoročně zajištěna snadná dostupnost. 

Obec Halenkov je známá jako východisko turistických cest do Vsetínských vrchů a Javorníků. Na Valašsko se jezdí   za tradicemi, lidovými památkami, ale také do přírody a na lyže. 

Možná máte Valašsko spojené jen s lidovou architekturou. Ve skanzenu v Rožnově skutečně najdete největší soubor lidových staveb u nás. Typická valašská krajina, to je především mozaika lesů, luk, pastvin a dřevěnic zasazených ve stráni. S lidovými tradicemi a folklórem se můžete po celém Valašsku setkat od jara až do zimy.

A jestli rádi odpočíváte aktivně, pak si určitě přijdete na své, ať už patříte k pěším turistům, cykloturistům, příznivcům jezdectví, koupání, golfu, horolezectví, houbaření, nebo ožíváte s příchodem prvních mrazů a sněhu     a patříte k milovníkům sjezdovek, běžek a snowboardu...


 
Vila anna
Vila anna
Vila anna
 
 
 
VILA ANNA wellness                                                                                                              ideální pro rodiny s dětmi...                                                                  www.vila-anna.com